KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Gouache 7517668
nr 751 7668
Gouache
Hans Osswald, signerad, 38x31
Utrop:
300 kr
Såld:
400 kr
måndag 2 april 2012
kl 17:23:03
300 kr
350 kr
Gouache